Dawid Adamski, tel. 883 858 508, serwis 24h

Zajezierze, dn. 13.08.2021

Szanowni Państwo,

Z powodu niezależnych od nas, niesprzyjających warunków prowadzenia działalności w ostatnich latach, zmuszeni jesteśmy wprowadzić znaczące ograniczenia w zakresie usług świadczonych przez nasz Serwis.

Serwis IMPELLER może zapewnić tylko obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną pomp zakupionych wyłącznie w naszej firmie,

gdyż obecnie nie jest w stanie z zachowaniem oczekiwanych standardów, szczególnie odpowiedniego poziomu terminowości i jakości świadczonych usług dokonywać bieżących napraw/remontów.

Wyjątek od powyższego stanowią jedynie usługi serwisowe zlecone przez XYLEM LOWARA oraz EBARA, których to producentów IMPELLER jest Autoryzowanym Partnerem Serwisu i zobligowani jesteśmy do wykonywania usług gwarancyjnych tych producentów, niezależnie od miejsca zakupu.

Odstępstwo od powyższego, po uprzednich uzgodnieniach, może być tylko wówczas, gdy dotychczasowy, stały Klient zwróci się do nas z prośbą o przeprowadzenie diagnozy stanu technicznego, będąc jednocześnie zainteresowanym ewentualnym zakupem u nas nowej pompy -odpowiednika uszkodzonej.

W związku z powyższym prosimy o nie przywożenie i nie przysyłanie do naszego serwisu żadnych pomp bez uprzedniego poinformowania o tym i bez uzgodnień.

  • FLYGT
  • Xylem
  • Grundfos
  • ebara
  • dellmeco